O firme...

Dodávateľ kopírovacích strojov, tlačiarní, foto-video techniky, PC hardwaru, softwaru, spotrebného kancelárskeho materiálu, skartovacých zariadení, poskytovateľ servisných služieb, inštalácie a špeciálnych pridružených služieb.


Firma COPYPRINT vznikla 1. apríla v roku 2000. Od tohto dátumu sa firma stala poskytovateľom širokého spektra služieb, ktoré udržujú a zlepšujú dennú prevádzku kancelárskej techniky v mnohých firmách a spoločnostiach na celom Slovensku. Vďaka sústredenému úsiliu si firma vybudovala bohatú klientelu. V súčasnosti je strategický záujem firmy venovaný poskytovaniu služieb v sektore kopírovacích strojov, tlačiarní, spotrebného materiáu, servisných služieb, inštalácie a predaja kancelárskej techniky. Na rozvoj týchto aktivít firma využíva špecializované spoločnosti a operatívne skupiny. Firma zaručuje vysokú kvalitu a úroveň poskytovaných služieb.

Hlavné aktivity - Tento odsek predstavuje hlavnú časť aktivít a služieb poskytovaných v súkromnom i verejnom sektore.

Predaj - Firma sa špecializuje na predaj kancelárskeho materiálu, kopírovacích strojov, tlačiarní a produktov renomovaných značiek CANON, HEWLETT PACKARD a iných značiek.

Servis - Je súbor špeciálnych služieb schopný vyhovieť striktným požiadavkám zákazníka. Zahŕňa širokú škálu servisných prác, od záručnej a pozáručnej údržby tlačiarní a kopírovacích strojov až po špeciálne služby ako renovácia vyradených a nefunkčných laserových tlačiarní, oprava, čistenie alebo odhlučnenie PC.

DOPRAVA TOVARU

Doprava tovaru pri odbere nad 66.- EUR bez DPH je v Bratislave a okolí zdarma. Najčastejšie druhý pracovný deň od objednania tovaru.
Súrne prípady je možné riešiť  v daný deň po telefonickom dohovore.
Pre dopravu na väčšie vzdialenosti je možné využiť niektorú z InTime prepravných služieb.

BAZÁR

Tu si možete pozrieť aktuálnu ponuku repasovaných zariadení.

AKCIOVÁ PONUKA!

Tu si môžete pozrieť aký tovar máme momentálne v akcii! Tieto ponuky bývajú časovo a množstevne
obmedzené .